Театр

Співробітники

Дирекція:

КАШЛІКОВ Кирило Григорович - директор-розпорядник, народний артист України.

 

Заступники генерального директора театру – художнього керівника:

ДМИТРІЄВА Тетяна Петрівна - заступник  генерального директора театру - художнього керівника   (з економіки та фінансів);

МАКАРЕНКО Валентин Данилович - заступник  генерального директора театру - художнього керівника (з організації глядача);

СЕРЕДИНСЬКИЙ Євген Васильович - заступник  генерального директора театру - художнього керівника (з виробничо-технічної діяльності);

РЯБІН Борис Йосипович - заступник  генерального директора театру - художнього керівника (з утримання, капітального ремонту, реконструкції, будівництва будівель, споруд і основних потужностей театру).

 

Фінансово-економічна, облікова служба:

ГОТФРІД Дмитро Олегович - головний бухгалтер.

 

Літературно-драматургічна, інформаційна, музейна частина:

КУРІЦИН Борис Олександрович - керівник частини (літературно-драматургічної), заслужений діяч мистецтв України;

ШЕВЧИШИН Сергій Анатолійович - заступник керівника частини (літературно-драматургічної);

ФІЛІПЧЕНКО Наталя Юхимівна - провідний зберігач фондів;

КРИШЕНЬ Людмила Петрівна  - зберігач фондів.

 

Служба організації та обслуговування глядачів театру:

ДІБРОВ Дмитро Вікторович - начальник служби;

Заступники начальника служби: 

ДИШКАНТ Анастасія Вадимівна

НАГОРНИЙ В’ячеслав Володимирович

 

Музична частина:

ШИМКО Олександр Артурович - керівник частини (музичної);

 

Концертмейстери з класу вокалу:

АСКЕВИЧ Вадим Вікторович

ГОРШКОВ Єгор Олегович

 

Художник-фотограф:

СОМОВА Ірина Володимирівна - заслужений діяч мистецтв України;

 

Частина з координації режисерської діяльності художньо-артистичного персоналу:

ВЕЛИЧКО Валентина Миколаївна - завідувач частини (режисерської), заслужений працівник культури України;

ГАВРИЩУК Лариса Юріївна - заступник завідувача частини (режисерської);

ШАТРОВА Віра Іванівна - завідувач трупи;

 

Помічники режисера: 

ГЕЙКРАЙТЕР Михайло Нафтулович - заслужений працівник культури України;

АЛДОШИНА Ірина Віталіївна

АСЕЄВА Вікторія Володимирівна

ВЛАСОВА Ольга Миколаївна

РОЄНКО Світлана Веніамінівна

СТЕПЕНКО Денис Юрійович

 

Суфлери:

ПАСЬ Лілія Нафтулівна

АЛЄКСЄЄНКО Анжеліка Олегівна

ЦАРЬОВА Віра Миколаївна

 

Балетмейстери:

БУРЛАКА Наталія Петрівна - режисер (з пластики);

ПРИХОДЬКО Світлана Михайлівна - репетитор з балету (постановник танців);

РУБІНА Алла Давидівна - балетмейстер-постановник;

 

МОЦАРЬ Тетяна Василівна - репетитор з техніки мови;

 

Помічники керівника художнього (студія) :

КОНДРАЦЬКА Анна Юріївна

ФРАНЦЕВА Олена Олегівна

 

Керівники частини, відділів та служб:

АНДРІЄВСЬКИЙ Олександр Миколайович - заступник завідувача частини (художньо-постановочної) заслужений працівник культури України;

БАБИЧ Володимир Сергійович – начальник відділу з експлуатації та обслуговування технологічного обладнання сцени і вантажопідйомних механізмів театру;

БОРОДІНА Ніна Іванівна - начальник костюмерної служби, заслужений працівник культури України;

БУРОВ Анатолій Олександрович - художник з освітлення, начальник електроосвітлювальної служби, заслужений працівник культури України;

ВИРОДОВ Андрій Вікторович - завідувач частини (художньо-постановочної), заслужений працівник культури України;

ВОРОНІНА Олена Анатоліївна – начальник відділу обліку запасів, квитків, основних і сценічно-постановочних засобів;

ГРИГОР Микола Дмитрович - начальник відділу радіо-телевізійно-телефонного зв'язку;

ГРИЦЮК Нонна Руфбеївна – начальник відділу матеріально-технічного забезпечення виробничих запасів;

ДРОБНА Олена Володимирівна – головний художник;

ДУБЕРЧАК Андрій Борисович - начальник меблево-декораційного відділу;

КАЧАЛОВСЬКА Ольга Володимирівна – начальник господарської служби;

КАЧАЛОВСЬКИЙ Сергій Олександрович  - начальник автотранспортного відділу;

КОРЯКІНА Людмила Іванівна - художник-модельєр, начальниквідділу з пошиття жіночих костюмів до вистав ;

КУДРЯШОВ Олександр Євгенович - художник-бутафор, начальник декораційно-бутафорського відділу;

ЛУЧКО Світлана Миколаївна – художник-гример, начальник гримерно-пастижерного відділу, заслужений працівник культури України;

НІКІТІН Вадим Віталійович - начальник декораційно-слюсарного відділу;

ПОЛТАВЕЦЬ Андрій Олексійович – начальник відділу охорони праці та цивільного захисту;

ПОПОВ Олексій Васильович – начальник машинно-декораційної-служби;

САЙЧУК Євгенія Луківна – начальник відділу квиткового господарства з основної діяльності театру;

СЕРЕДА Світлана Павлівна - начальник відділу кадрів;

СЕРЕДИНСЬКА Світлана Григорівна - начальник планово-економічного відділу;

СКВОРЦОВ В’ячеслав Володимирович – начальник відділу електронно-програмного забезпечення творчих та виробничих програм театру;

ТЕНЕНБАУМ Владислав Григорович - звукорежисер вищої категорії, начальник відділу звукозапису та відтворення;

ТИХОНОВСЬКИЙ Олексій Олександрович - художник-декоратор театрально-видовищного підприємства, начальник декораційно-художнього відділу;

ТУГАЙ Людмила Василівна – начальник відділу внутрішньо-господарських розрахунків і грошового обігу;

ЧАГАРНА Раїса Іванівна - начальник  реквізиторського відділу;

ЧЕРНЕЦЬ Олег Вікторович - художник-модельєр, начальник відділу з пошиття сценічного взуття та декораційно-драпірувальних виробів;

ЧЕЧУЙ Микола Володимирович – начальник інженерно-технічної служби;

ШЕВЧУК Ігор Миколайович – начальник дільниці сторожової охорони;

ШИМКО Валентин Пантелійович – начальник відділу особливо важливих та відповідальних робіт з пуско-налагоджування, ремонту виробничих потужностей і інспекції сцени театру;

ШМІЛО Анатолій Григорович - начальник декораційно-столярного відділу ;

ЩЕРБІНІНА Яна Олексіївна  - начальник рекламно-видавничого відділу, заслужений працівник культури України;

ЯКОВЕНКО Наталія Василівна - художник-модельєр, начальниквідділу з пошиття чоловічих костюмів до вистав ;

go_up