Новини

«Український Донбас»

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки підтримав ініціативу Міністерство культури України, щодо реалізації Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», який передбачає проведення культурних заходів в Донецькій і Луганській областях із залученням митців і творчих колективів з усіх областей України, а також установ, підпорядкованих Мінкультури.

 

В рамках проведення цього проекту театр має наміри показати  одну з найкращих вистав репертуару «Всюди один (Свічка на вітрі)……» у приміщенні Палацу культури і відпочинку м. Костянтинівка Донецької області.

 

Нагадуємо, що в 2015 році за підтримки Міністерства культури України ця вистава була презентована жителям прифронтової території та військовослужбовцям в рамках проведення культурно-мистецького проекту «Національні творчі колективи та театри України – бійцям АТО» у м. Слов’янську Донецької області, де мала неабиякий успіх.

Вистава обрана не випадково.По-перше, вона присвячена генію української літератури і філософської думки Великому Кобзарю, по-друге, головна наскрізна лінія цієї вистави – це боротьба сильної, мужньої людини з обставинами за свою гідність і право називатися українцем.

 

Отже, 5 липня 2016 року у приміщенні Палацу культури і відпочинку м. Костянтинівка Донецької області відбудеться показ вистави Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки «Всюди один (Свічка на вітрі)…». Сценічна композиція і постановка Михайла Резніковича.

Коментарі:

Нема коментарів

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up