Надія Птушкіна

Ненормальна

Комедія на одну дію.

Тривалість 1 год 30 хв.

Прем'єра: 17 жовтня 2014 року

Замовлення квитків

8 жовтня, вівторок (20:00) Купити квиток >>

Режисер – Д. Морозов

Сценографія – І. Несміянов

Режисура  пластики – Н.Бурлака

Керівник  постановки – М. Резнікович

Композитор  - О. Шимко

Звукорежисер – А. Муравська

Станіслав Бобко, Ольга КульчицькаОльга КульчицькаСтаніслав Бобко, Ольга КульчицькаСтаніслав Бобко, Ольга КульчицькаСтаніслав БобкоОльга КульчицькаСтаніслав Бобко, Ольга КульчицькаСтаніслав БобкоОльга КульчицькаСтаніслав Бобко, Ольга Кульчицька

    «...На вулиці до молодого чоловіка, який поспішає на ділову зустріч, раптом з проханням про допомогу звертається незнайома жінка. Вона пропонує йому гроші, але не каже прямо, яка послуга їй необхідна. Згодом з'ясовується, що їй потрібна ... «суща дрібниця» ... Яка? .. Про це глядач дізнається, відвідавши нашу виставу, під час якої відбудеться багато цікавого і несподіваного».

(Д. Морозов)

   «Ненормальна» - це жорстка історія, часом трагічного, часом комічного змісту, що тримає глядача в напрузі до останньої репліки. Недарма кажуть: якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани. Жінці і справді нічого не може завадити... окрім любові.

Саундтрек до вистави: Abnormal - EP

Дійові особи та виконавці:

Він 
Станіслав Бобко
Станіслав Бобко
Станіслав Бобко

заслужений артист УкраїниНаступна вистава
8 жовтня
Вона 
Ольга Кульчицька
Ольга Кульчицька
Ольга Кульчицька

народна артистка УкраїниНаступна вистава
8 жовтня

Коментарі:

Марина 21.10.2014
Пьесы Надежды Птушкиной пронизаны какой-то иррациональной, совершенно детской верой в чудо, поэтому особенно важно, чтобы ее героев воплощали актеры, способные понять, прочувствовать и заразить этой верой самые черствые и циничные души. В "Рождественских грезах" это получилось, в данном спектакле, к сожалению, нет. Станислав Бобко, по-моему мнению, вообще не способен сыграть любовь ( глядя на него, всегда вспоминаю слова Михаила Резниковича о том, что актер не может прыгнуть выше своего эмоционального опыта),но здесь я не удивлена, так как он везде играет одинаково. А вот Ольга Кульчицкая меня разочаровала. Видимо, в глубине души она не верила в то, что играла. Странно, но у меня возникло ощущение, что на поклонах она была более непосредственной, трогательной и искренней, чем во время самого спектакля. Именно по окончанию я увидела в ней главную героиню. Спектакль хороший, но актеры подобраны неудачно, но это лично мое, субъективное мнение.
Юрий 20.10.2014
Был на премьере 17 числа. Просто потрясающе .... Мне очень понравилось. Отдельное спасибо главной героине. Местами ловил себя на мысли, что это уже не спектакль...., я наблюдаю за чьим-то эпизодом жизни ... Огромное спасибо.
1 | 2 | 3 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect