Тепленьке місце

Олександр Островський
Олександр Гетманський, Максим НікітінОлександр Гетманський, Олексій ПоліщукОлексій Поліщук, Олена СілантьєваГанна НаталушкоОлександр Гетманський, Тетяна НазароваТетяна НазароваСтаніслав Бобко, Віталій ОвчаровОлена Червоненко
Рекомендований вік до перегляду

Комедія. Вистава з антрактом.
Тривалість 2 год. 45 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 8 квітня 2007 року

Замовлення квитків

5 січня, неділя
12:00
29 лютого, субота
19:00

Сценічна редакція та постановка – А. Кац 

Сценографія та костюми – Т. Швець 

Режисер – О. Нікітін

Композитор – В. Зілваріс (Латвія)

Балетмейстер – А. Рубіна 

  ... О.Островського називаємо великим, бо він умів, як ніхто інший, поєднувати соціальне з особистим ...
  ... Досі про сьогодення, можливо, і правильно, але ніхто не зміг сказати з такою, загалом, і нещадністю, і люттю, і пророчим даром, як це зробив Островський. Думаю, що маю право так говорити, тому що за останні роки я поставив багато його п'єс. Просто перелічу: "На всякого мудреця досить простоти", "Вовки та вівці", "Одруження Бальзамінова", "Без вини винні", і нарешті - "Тепленьке місце". Тому можете собі уявити, який я наповнений Островським. І, вочевидь, це не випадково. Можливо, Островський ніколи не був так затребуваний в Росії (та й в Україні), як сьогодні. Практично немає театру, який не ставив би його, та ще й по кілька разів. Річ у тім, що Островський, вслід за Мольєром, здається, не залишив жодного явища, жодної рисочки нашого з вами характеру, та й просто жодної заповіді, які ми постійно порушуємо і про які він говорить у своїх творах. Тому, коли йдеться про Островського, кожен режисер, який його ставить, повинен обов’язково відчути і поезію його творінь, я вже не кажу про заяложені істини - характери, зіткнення. Хрестоматійність Островського відома всім. Але завжди, як мені видається, у кращих його творах існує можливість знайти глибинні питання. І, очевидно, величезну роль у них грає присутність філософської притчі. Ось чому він і складний, і прекрасний, і глибокий, і цікавий для кожного, хто до нього торкається.
   ... Саме поняття-заголовок - "Тепленьке місце" - на титульному аркуші п'єси гіпнотизувало, і ніхто не хотів звернути увагу на першу фразу: "Я кохаю вас ..."
А це ключ до розуміння усієї п'єси ...
   ... " Тепленьке місце" - одна з найпрекрасніших п'єс, присвячених темі кохання. Хто ще вмів     так писати про нього, як О. Островський ?!
   ... І саме тому п'єса " Тепленьке місце" так соціально загострена. Любов - найвірніший уламок, на якому вивіряється поняття прибуткових місць ...
   Всесилля грошей ...
   А те, що сьогодні, через півтора століття, це прочитується ще гостріше, - говорить про воістину пророчий дар Великого Російського Драматичного Поета ...
   ... Однак  ... Однак  ... Однак…  Я хочу вірити: є речі, яких і сьогодні купити не можна.
   І що слова - "Честь", "Гідність", "Любов" - ми не залишили назавжди у «прекраснодушному» XIX столітті.
   Про це я і хотів поставити виставу ...

Аркадій Кац (режисер).

Дійові особи та виконавці:

Аристарх Володимирович Вишневський  Борис Вознюк
Фелісата Герасимівна Кукушкіна  Тетяна Назарова
Анна Павлівна Вишневська  Наталія ДоляГанна Наталушко 5.1 
Василь Миколайович Жадов  Олексій Поліщук
Онисим Панфілович Бєлогубов  Максим Нікітін 5.1  Віталій Овчаров
Яким Якимович Юсов  Олександр Гетманський
Поліна  Олена Сілантьєва
Юлінька  Ганна Гринчак 5.1, 29.2  Олена Червоненко
Досужев  Олег ЗамятінПетро Сова 5.1 
1-й чиновник  Володимир Осадчий
2-й чиновник  Станіслав Бобко
3-й чиновник  Андрій Коваленко
Стеша  Ірина Бучко
Антон  Володимир Бродський 5.1  Василь Юрченко
Василь  Андрій ПономаренкоЄвген Храмцов 5.1, 29.2 
Григорій  Юрій ДякВіталій Метерчук 5.1 
Учасники перестановки  Олександр Валюк 5.1, 29.2  Олександр Крючков 5.1, 29.2  Владислав Мелешко 5.1  Євгеній Овчаров 5.1  Євген Щербань 5.1 

Коментарі:

07.10.2017
Смотрела на одном дыхании! Сюжет спектакля, игра актеров - все великолепно! Есть где и посмеяться, и погрустить, и переживания за героев, и есть над чем подумать. Постановка замечательная и простая для понимания. Именно этого я ожидала и осталась довольна. Спектакль философский. Это история о конфликте принципов и обстоятельств. Здесь не столько о взятках, сколько о людях, их надеждах и слабостях, и о ЛЮБВИ.....! Здесь нет примитивных характеров, здесь все живые люди - и дорожащий своими принципами взяточник, и герой с его юношеским максимализмом и непоколебимыми убеждениями - такое реалистичное воплощение на сцене!
Мадам Кукушкина в исполнении Татьяны Назаровой! Я от Вас в восторге! Восхищаюсь Вашим потрясающим актерским дарованием, Татьяна! Такая живая, яркая, филигранная игра! Ваша Мадам Кукушкина просто божественна!
А. Гетманский - столько эмоций и экспрессии! Ваш танец - просто хит!!!
Очень хороша сцена Юсова и Кукушкиной!
Спасибо за подаренное удовольствие! И за Островского, который и спустя полтора столетия не теряет актуальности! Спектакль меня тронул, я продолжаю о нем думать! И хочется вернуться еще!!!
Без імені
02.10.2017
Какой же замечательный спектакль - такой глубинно-философский! Есть над чем подумать!Я театрал очень привередливый,но меня зацепило,а значит нужно идти и смотреть! Артисты молодцы!!! Превосходная игра! Отличная постановка!
Марина
30.09.2017
Привела в театр своих студентов. Про себя переживала, что Островский "не пойдет", убегут в антракте... "Зацепило" моих современных и ироничных, не могли остановиться: спорили, обсуждали. Спасибо!!! За непредсказуемую режиссуру, за актерские находки, за не зря проведенный вечер!(Валентин Демьянович, отдельный респект за предоставленную возможность нашим студентам...)
01.03.2017
Прекрасная постановка. Были 28.02.17. Подпортили впечатление только актёры играющие Жданова и Вышневского. Запинались и кто-то из них даже реплику забыл).
И непонятно почему, во втором акте Полина была в кроссовках.
Адміністратор
10.01.2017
Felix
Спектакль на русском языке.
Felix
10.01.2017
На каком языке спектакль?
Администратор
20.11.2016
Посетитель!
Ограничений по возрасту нет.
Посетитель
20.11.2016
А есть ограничение у возрасте?
Юрий
23.10.2016
Хотя действие спектакля происходит в минувшие времена, кое-что имеет место и на сегодняшний день. Одно название чего стоит. Без протекции многого нельзя достичь, что и прекрасно раскрыто в данном спектакле.
Оксана
18.10.2016
Кто играет Вышневскую 25 октября? Я знаю правила сайта:) Я все умею смотреть. Но Анна Наталушко назначена на 20 ноября, а под фото Натальи Доли никакое число не указано.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up