Янголятко, або Сексуальні неврози наших батьків

Л. Берфус
Станіслав Москвін, Олена ТопольЛариса КадочніковаОлена ТопольЛариса Кадочнікова, Олег СавкінЛариса Кадочнікова, Сергій Озіряний, Олена ТопольОлег Савкін, Олена ТопольЛариса КадочніковаНаталія Кудрявцева, Олена ТопольСергій ОзірянийОлег Савкін, Олена ТопольЄвген Лунченко, Олена ТопольЄвген Лунченко, Олена ТопольНіна Ніжерадзе, Максим Нікітін, Олена ТопольМаксим Нікітін, Олена ТопольНіна Ніжерадзе, Віталій Овчаров, Олена ТопольОлена ТопольОлена ТопольЄвген Лунченко, Віталій Овчаров, Олена ТопольВіталій Овчаров
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 50 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 19 грудня 2009 року

Замовлення квитків

19 грудня, четвер
20:00
5 січня, неділя
17:00

Режисер – Алла Рибікова
Сценографія – Олексій Вакарчук
Костюми – Валентина Плавун

Світло – Олексій Соколовський
Музичне оформлення – Алла Рибікова, Владислав Тененбаум

Пластика – Наталія Бурлака

У рамках проекту "Чи легко бути молодим".

     Це історія Дори. Дори, у якої трохи «клепки бракує», яка, можливо, і не красуня, проте здатна зачарувати кожного, хто має з нею справу, яка довгий час була покірним дитям, але одного разу з усією своєю невинністю кидається у круговерть «дорослого» життя. Жорстоку перевірку проходять моральні підвалини сім'ї, внутрішній закон усіх, хто так довго формував оточення Дори, був єдиним її світом.

     ЛУКАС БЕРФУС народився в м.Туні під Берном (Швейцарія). Навчався на книготорговця. З 1997-го живе і працює у Цюриху як незалежний автор. Написав низку творів для заснованої ним спільно з Самюелем Шварцем і Удо Ізраелем театральної трупи «400 asa». Писав п'єси на замовлення театрів Бохума, Базеля, Гамбурга. Автор прозових творів, зокрема, новели «Мертві чоловіки» і роману «Сто днів», що вийшов у 2008 році.
 

    П'єси Л. Берфуса: «Едіп Софокла» (1998), «17 годин 17 хвилин» (2000), «74 секунди – Монолог» (2000), «Чотири жінки Зингшпиль» (2000), «Медея. 214 описів картин » (2000), « Подорож Клауса і Едіт шахтою до центру Землі» (2001), «Смерть Майєнберга» (2001), «Отелло – порнофільм» (2001), «Чотири картини любові» (2002), «Сексуальні неврози наших батьків» («Die sexuellen Neurosen unserer Eltern», 2003), «Автобус» (2005), «Подорож Аліси в Швейцарію» (2005).

Дійові особи та виконавці:

Мати  Лариса Кадочнікова
Батько  Валерій ЗайцевСергій Озіряний 19.12 
Витончений пан  Євген Лунченко
Лікар  Станіслав МосквінОлег Савкін 19.12, 5.1 
Шеф  Віталій МетерчукВіталій Овчаров 19.12 
Мати шефа  Наталія Кудрявцева 19.12  Ніна Ніжерадзе
Дора  Олена Тополь

Коментарі:

Без імені
13.03.2013
Очень понравился спектакль!!! Спасибо за такой тонкий, человечный, актуальный сюжет!
Елена
13.03.2013
Хочу поблагодарить всех за спектакль. На меня он произвел сильное депрессивное впечатление. В конце спектакля я расплакалась. Никому не буду рекомендовать посмотреть его. Странна была реакция зрителей. Возможно, потому что многие молоды и бездетны и воспринимают эту историю как шутку. А мне было страшно. Этот спектакль - это настоящая трагедия.
Просьба также к режиссеру спектакля пересмотреть "действия" актеров на полу близко к зрителям. Сцена вровень с полом и сидящие сзади не могут ни понять действия, ни оценить игру актеров в эти момеенты.
Наталья
05.03.2013
Хочу поблагодарить всех актеров за великолепный спектакль! Особое БРАВО - ЕЛЕНЕ ТОПОЛЬ!Успеха!
Ольга
06.02.2013
Вчера на спектакль так и не попали, была замена.... Умер Александр Бондаренко, очень жаль, соболезную....
Елена
18.01.2013
Огромное спасибо Елене Тополь за игру!Очень хороший спектакль,спасибо Вам дорогие актеры за Ваш талант,За Ваш профессионализм,за мастерство.
16.01.2013
Спасибо всем актерам за хорошую игру! Особенно хочется отметить гениальную актрису Елену Тополь! Елена у Вас большое будущее,спасибо Вам за потрясающую игру! После спектакля на душе было тоскливо и печально...но он заставляет задуматься о нашей жизни, о людях в ней, о том, что в этой жизни надо ценить себя и верить в себя, а не слепо слушать окружающих.
02.12.2012
Этот спектакль можно считать ШЕДЕВРОМ! Все так продумано: режиссура, музыка,костюмы,свет, а самое главное - это актеры. С главной героиней (Дора), актриса ЕЛЕНА ТОПОЛЬ - 100% попадание. Ее игра - гениальна!!! Очень трогает...до слез.
Спасибо всем создателям этого спектакля! Низкий вам поклон!!! Успеха!
Тина
13.10.2012
Огромное спасибо актерам за спетракль!!! Сам спектакль тяжелый, жёткий и жестокий, со множеством интересных психологических моментов, он отнюдь не вохновляет, а немного угнетает и "растрёпывает" мысли и чувства. Приятно, что спектакль не пошлый. В общем, очень-очень стоящий!!!
26.07.2012
Смотрел не очень много спектаклей...но ничего подобного ещё не видел...кааааакая игра главной героини - это что то...и какая разница в сути смешно не смешно...да не смешно конечно...но игра беспододобная...супер)))
28.06.2012
Це друга вистава з переглянутих мною, завершення якої я чекала з нетерпінням. Не розумію захоплених відгуків глядачів, завдяки яким я її обрала. Ніколи не зможу сприймати насміхання у будь-якому вигляді над душевно-хворими людьми. Опис "немножко "не все дома" - некоректний і недоречний, а для людей, які в реальному житті зіткнулися з подібним випробуванням, думаю, і образливий. Вистава - надумана. Викликати співчуття - Дора викликала, але не зачарувала ні оточуючих, ні глядачів.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up