Джон Патрік

Дивна місіс Севідж

Трагікомедія на дві дії. 
Тривалість 2 год 45 хв. 

Прем'єра: 29 листопада 2009 року

Режисер - постановник – І. Дука

Сценографія – О. Корчина

Музичне оформлення – Г. Фількевич


Таїсія Бойко, Ганна Гринчак, Андрій Пономаренко, Олег СавкінМихайло Аугуст, Таїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Андрій Пономаренко, Олег Савкін, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаІрина Дука, Олена СтефанськаОлег Замятін, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаМихайло Аугуст, Валерій ЗайцевІрина ДукаТаїсія Бойко, Ганна Гринчак, Ірина Дука, Андрій Пономаренко, Олег СавкінМихайло Аугуст, Ірина Дука, Олена СтефанськаМихайло Аугуст, Ірина Дука, Віктор Семирозуменко, Олена СтефанськаІрина Дука, Олег Замятін, Олена СтефанськаІрина Дука

     Чи можна бути нещасним або щасливим, володіючи мільярдним капіталом? Чи можуть незчисленні гроші прикрасити самотність, наповнити життя теплом і турботою близьких та рідних людей, дати можливість здійснитися заповітним бажанням? І де в нашому цинічному світі, в якому шелест купюр (будь-якого кольору і гідності) став єдиною і незрівнянною музикою, відступає розум і вступає в силу безглуздя?
     Ставлячи такі проблемні запитання, автор «Дивної місіс Севідж» наділяє своє дітище - комедію (за чеховським принципом) - несподіваними, гостросюжетними, екстравагантними поворотами, з гротесковою гостротою характерів, глибоким трагікомізмом, пронизливим ліризмом і в чомусь сентименталізмом (але аж ніяк не дешевою сльозливістю).
     Написана понад півстоліття тому, п'єса актуальна і сьогодні. У чомусь зворушлива, відверто смішна, по-доброму наївна, вона торкає вічні проблеми протистояння добра і зла, милосердя і співчуття, пошуку сенсу життя у цьому «шаленому, шаленому, шаленому світі» (якщо згадати ще один зразок американської кінокласики).
     Гадаємо, що старше покоління глядачів, прихильників і шанувальників Театру ім. Лесі Українки із задоволенням згадають той давній добротний спектакль і мимоволі порівняють його зі сьогоднішнім, знайшовши свої переваги як в одному, так і в іншому. А молодь ... що ж, відкриє, можливо, для себе цю добру п'єсу (без участі «ментів», ділків криміналітету та інших «агентів безпеки») і полюбить героїв цієї в чомусь кумедної, дещо тужливої, але глибоко проникливої ??життєвої історії.
     П'єса «Дивна місіс Севідж» має широковідому і прославлену всесвітню сценічну історію. Написана Д. Патріком, американським драматургом і сценаристом, у 1951 році, вона з успіхом йшла на сценах багатьох театрів, у тому числі, і в СРСР, і назавжди була і є на сьогодні неперевершеним еталоном драматургії.
     Свого часу в Московському театрі ім. Моссовєта у виставі чудового режисера Л. Варпаховського роль місіс Севідж грали три блискучі прими радянського театру і кіно - Фаїна Раневська, Віра Марецька і Любов Орлова. У Києві, в Театрі ім. Лесі Українки, в 1960-1970-ті роки, образ місіс Севідж не менш талановито втілила Е. Опалова і А. Ніколаєва (з подачі режисера-постановника вистави Е. Митницького).

Дійові особи та виконавці:

Місіс Етель Севідж 
Ірина Дука
Ірина Дука
Ірина Дука

народна артистка України

Лілі-Белл 
Ірина Новак
Ірина Новак
Ірина Новак

заслужена артистка України

 
Олена Стефанська
Олена Стефанська
Олена Стефанська

артистка

Семуєл 
Віктор Семирозуменко
Віктор Семирозуменко
Віктор Семирозуменко

заслужений артист України

Тит 
Михайло Аугуст
Михайло Аугуст
Михайло Аугуст

артист

 
Олег Замятін
Олег Замятін
Олег Замятін

народний артист України

Лікар Еммет 
Валерій Зайцев
Валерій Зайцев
Валерій Зайцев

заслужений артист України

Флоренс 
Таїсія Бойко
Таїсія Бойко
Таїсія Бойко

артистка

 
Оксана Вороніна
Оксана Вороніна
Оксана Вороніна

артистка

Феррі 
Ганна Гринчак
Ганна Гринчак
Ганна Гринчак

заслужена артистка України

Місіс Педді 
Олександра Єна
Олександра Єна
Олександра Єна

заслужена артистка України

Віллі 
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко
Ганна Наталушко

заслужена артистка України

Джеффрі 
Олег Савкін
Олег Савкін
Олег Савкін

артист

Ганнібал 
Андрій Пономаренко
Андрій Пономаренко
Андрій Пономаренко

заслужений артист України

Коментарі:

Адміністратор 17.02.2018
Людмила!
Обратитесь в тех поддержку на странице "Контакты".
Людмила 17.02.2018
А що ж робити з білетами, якщо спектакль відміняється?
Адміністратор 09.02.2018
Прохожий!
Данный спектакль отменяется по причине состояния здоровья одного из исполнителей главных ролей.
Прохожий 09.02.2018
Администратор, в чем дело, почему спектакль отменяется уже раз в третий?
08.02.2018
Жаль, что спектакль не состоится опять. Я расстроена. Опять сдавать билет.
25.03.2017
Замечательная постановка и великолепная игра актёров, спасибо
Віккі 16.11.2016
Захоплююче !
Протягом спектаклю виникали різні емоції. На початку було не особливо цікаво, і постійно чекала сього б більшого. Але найголовніше, що в кінці артисти своєю майстерність та щирістю викликали сльози радості та гордості. Всі залишилось в захваті)!!!
Лора 30.03.2016
Спектакль понравился просто невероятно! Состав актеров был с Ириной Новак, Олегом Замятиным, Анной Наталушко. Играли все прекрасно! Зрители и смеялись и плакали.

Ирине Дуке за Миссис Севидж - земной поклон. Рекомендую для всех возрастов и всем без исключения.

Но насчет концовки я согласна с Олегом - непонятно. Все так здорово разрешилось, и вдруг эта светящая дорога вверх и странный взгляд Вилли. Что это? Админ, пожалуйста, внесите ясность, что имеется в виду?
Олег 12.02.2016
Наверное, те впечатления из детства, когда смотрел по телевизору "Миссис Севидж" с Верой Марецкой, все еще живы в памяти. Поэтому вчера поневоле сравнивал свои ощущения. Ирина Дука - безупречно! Браво! Истинная миссис Севидж, классика, достойная учебников по театральному искусству. Обитатели "Тихой обители" - отлично! Но, я совершенно не увидел на сцене Сенатора, Судью и Светскую Львицу. Не комментирую только из боязни "обидеть Мастера". И пару слов о финале. Уверен, за хороший финал, что спектакля, что фильма, зритель готов простить все недочеты в ходе действа. Очень важен завершающий аккорд, он служит ведущей нотой послевкусия, остающегося после просмотра. Помните финал в постановке театра Моссовета? Миссис Севидж, благодаря новым друзьям, ясно видит, что есть люди, несчастье которых несравнимо глубже ее личного несчастья. И она осознает, что пока у нее есть возможность, она призвана помочь этим людям обрести свое счастье. И представляя, как Джеффри, красивый, не боясь, выступает на сцене, Ганнибал мастерски играет на скрипке, Ферри блещет истинной красотой, Флоренс обнимает своего ребенка, Миссис Педди нарисовала прекрасный морской пейзаж, миссис Севидж сама начинает светиться от счастья. Вчера мы увидели в финале миссис Севидж, уходящую по светящейся дороге. Причем по дороге, как-бы круто восходящей к небу. Простите, но я не понял.
Виталий 11.02.2016
не рекомендую , есть другие более достойные спектакли
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect