Дрібниці життя

за оповіданнями А. П. Чехова
Кирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоТаїсія Бойко, Олексій ПоліщукТаїсія БойкоЮрій Дяк, Володимир РащукВолодимир РащукЮрій Дяк, Володимир РащукКирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоКирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоКирило Ніколаєв, Олена ЧервоненкоОлександр Валюк, Максим Нікітін, Віталій ОвчаровОлександр Валюк, Максим Нікітін, Віталій ОвчаровЮрій ДякВіктор Алдошин, Ганна ГринчакОлександр Валюк, Максим Нікітін, Віталій ОвчаровМихайло Аугуст, Станіслав Москвін, Наталія ШевченкоМихайло Аугуст, Станіслав МосквінНаталія ШевченкоМихайло Аугуст, Станіслав Москвін, Наталія ШевченкоМихайло Аугуст, Станіслав Москвін, Наталія ШевченкоВіктор Алдошин, Ганна ГринчакВіктор Алдошин, Ганна Гринчак
Рекомендований вік до перегляду

Трагікомедія без антракту.
Тривалість 1 год. 30 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 7 березня 2015 року

Замовлення квитків

21 січня, вівторок
20:00
22 березня, неділя
12:00

Постановка - Михайло Резнікович

Поновлення постановки - Кирило Кашліков

Художник - Олена Дробна

Музичний керівник – Олександр Шимко

Звукорежисер – Алла Муравська

 

У виставі звучать старовинні російські романси:
«Сховався місяць за хмаринку» (музика О. Дюбюка на слова В. Чуєвського),
«Бубонці» (музика В. Бакалейникова на слова О. Кусікова),
«Тебе віднімуть у мене!» (Музика і слова Саші Давидова, він же О.Карапетян). 

Світлій пам'яті
народного артиста України Олександра Бондаренко

п р и с в я ч у є т ь с я

«…Мета моя ... - правдиво намалювати життя і до речі показати,
наскільки це життя ухиляється від норми ...
Буду триматися тієї рамки, яка ближче серцю ...
Рамка - це абсолютна свобода людини …»

(Антон Чехов)

   Майже (!) Водевільні події, старі і вічно нові життєві історії в запитаннях та відповідях, взяті зі сторінок « Строкатих оповідань »Антоши Чехонте (він же - Людина без селезінки) 1880-х років.

   Це своєрідний колаж з міні-вистав, в основу якого лягли чеховські оповідання: «Дочка Альбіону», «Довгий язик», «Обиватель», «Гаманець», «Комік». Кожна займає хвилин п'ятнадцять-двадцять, але за цей час герої виявляють в собі такі емоції і почуття, про які вони самі вважали за краще б мовчати. На жаль, у цілком симпатичних людей оголюються далеко не найкращі якості, і для цього достатньо одного, нехай навіть незначного, випадку.

   Яка подія може пустити навскіс життя успішного громадського урядовця і його дружини? Яка ситуація перетворює нерозлучних друзів у тварин, готових перегризти один одному горло? Що ж сталося такого, що в невинних очах молоденької дружини чоловік раптом виразно побачив розпусту? Чому відставний військовий, мирно розмовляючи з гостем, так раптово вибухнув гнівом?

   «Дрібниці життя» - це концентрат. Емоцій, почуттів, подій. А концентрат, як відомо, треба споживати маленькими дозами. Щоб не стало погано. Від думки, що людська натура слабка перед спокусами до такої міри, що сама навіть не підозрює цього.

   Виставу створено на основі самостійних робіт, зроблених артистами театру і артистів Професійної студії.

Дійові особи та виконавці:

Грябов  Станіслав Москвін
Отцов  Михайло Аугуст
Міс Тфайс  Наталія Шевченко
Чоловік Васєчка  Віктор Алдошин
Дружина  Ганна Гринчак
Ляшкевський  Володимир Ращук
Фінкс  Юрій Дяк
Балабайкін  Максим Нікітін
Смирнов  Віталій Овчаров
Попов  Олександр Валюк
Артист-комік  Кирило Ніколаєв
Артистка  Олена Червоненко
Хористка  Таїсія Бойко
Музикант  Олексій Поліщук
Концертмейстер  Вадим АскевичЄгор Горшков 21.1 

Преса про виставу:

Коментарі:

25.10.2015
Посетил сегодня спектакль "Мелочи жизни". Спектакль очень чувственный и по-настоящему душевно тёплый. Давно я так не смеялся и не радовался жизни!
Спасибо всем артистам за великолепную игру и всем, кто причастен к всему этому волшебному миру театра! Ваш театр для меня за долгие годы стал самым любимым и единственным театром. Я понял, что не могу без вас )) Спасибо, что Вы есть и радуете нас, зрителей.

Ваш постоянный зритель и поклонник вашего театра, Юра.
22.10.2015
Очень хороший спектакль. Поучительный и грустный, потому что показывает людские пороки. Но интересный, яркий и прекрасно исполненный.
Светлана
12.07.2015
Отличная подборка смешных и поучительных историй по Чехову. Постановка интересная и динамичная, смотрится на одном дыхании. Актеры молодцы! Спасибо!
13.06.2015
Здорово сегодня было!
Особенно проняла последняя история, актуальная...
Заставили и смеяться, и "похолодеть", и такая жалость взяла от последнего крика "Мамочки!"...
Да-а. Спасибо, ребята.
Настя Метелкина
07.06.2015
Спасибо за прекрасное воплощение Чехова на киевской сцене! Я имела грустный опыт ухода в антракте с Вишневого сада в этом театре и на Левом берегу с "26 комнат". Но тут... восторг!Атмосфера,созданная Кашликовым, юмор Червоненко, необыкновенная пластика Авдеенко, рвущаяся наружу сексуальность Гринчак. Я еле подавила свое желание быть третьей с Михаилом и Станиславом:-) да что там говорить..все молодцы, прониклись и заразили зал. Музыкальная составляющая,сценография,костюмы :выше всяких похвал,
Вобщем,хороший вкус,чувство меры и игра новыми гранями сделали свое чеховсое дело!
Марина
07.04.2015
За классику, воплощаемую на сцене, сейчас следует говорить отдельное и огромное спасибо! Жаль, что я не успела увидеть прежнюю постановку. В этом спектакле мне особенно понравилась Анна Гринчак, по-моему, ей на сто процентов удалось создать абсолютно "чеховский" образ.
08.03.2015
Була на прем'єрі і дуже задоволена, це було неперевершено, прекрасна гра акторів, особливо вразили Кирило Ніколаєв, Женя Авдєєнко і Наталя Шевченко. Браво!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up