Правила поведінки в театрі

  

Придбавши квиток на виставу, ви автоматично погоджуєтесь віконувати усі правила та інструкції, встановлені у театрі.


Будь ласка, пам'ятайте, що у нас заборонено:
- вхід до глядацької зали після початку вистави;
- несанкціоновану фото- та відеозйомку вистави;
- паління в усіх приміщеннях театру;


Глядачам, молодше вказаного в квитку віку, не рекомендується відвідування вистави.
Адміністрація театру залишає за собою право на заміну або відміну вистави.
Перебуваючи у глядацькій залі під час показу вистави, не забувайте вимкнуті свій мобільний телефон.


 


  

Правила поведінки на сайті театру

 

1. Коментарі незареєстрованих користувачів розміщуватимуться на сайті після перевірки адміністратором.

 

2. Забороняється ображати акторів, режисерів та учасників обговорення в будь-якій формі. Заборонено прояв виявлення грубощів, погроз, особистих образ і нецензурних висловів, у тому числі і в прихованій формі. Учасники повинні дотримуватися поважну форму спілкування.

 

3. Забороняється засуджувати в коментарях думки інших учасників обговорення, вступати з ними в полеміку, сперечатися тощо. Якщо коментар, залишений користувачем, несе образливий характер по відношенню до інших учасників обговорення, зверніться до адміністратора сайту (читай п. 6) .

 

4. Забороняється писати рекламні тексти і повідомлення комерційного характеру.

 

5. Забороняється ставити запитання на тему, коли гратимуть конкретні артисти. Як дізнатися, коли буде грати той чи інший артист, читати тут.

 

6. Якщо у вас виникли питання до адміністратора сайту або побажання до адміністрації театру, використовуйте "зворотний зв'язок" на сторінці "Контакти".

 

7. Забороняється публічно пред'являти претензії і обговорювати дії адміністратора сайту. Учасник обговорень, який не повністю згоден з діями адміністратора, може висловити свою особисту незгоду в особистому повідомленні, використовуючи "зворотний зв'язок" на сторінці "Контакти".

 

8. Адміністратор має право:-

- Видаляти некоректні і не аргументовані висловлювання відвідувачів сайту, якщо вони не відповідають правилам сайту.

- Вносити користувачів, які порушили правила сайту більш 2-х разів, на "чорний список"* із повідомленням, або без нього.

 

9. Зареєстровані користувачі, які порушили правила сайту більш 2-х разів, будуть внесені до "чорного списку" (з попередженням електронною поштою, або без нього), внаслідок чого їх еккаунт буде заблокований. Рішення приймає адміністратор. 

 

Якщо ви знайшли на сайті помилку (технічну, орфографічну тощо), прохання надіслати повідомлення адміністратору сайт,у використовуючи "зворотний зв'язок" на сторінці "Контакти". 

 

* "Чорний список" - система бана, яка не дає можливості залишати коментарі на сайті, а так само входити в систему. Електронна адреса, внесений до "чорного списку" не дає можливості повторної реєстрації на нашому сайті.