Правила поведінки в театрі

  

Придбавши квиток на виставу, ви автоматично погоджуєтесь виконувати усі правила та інструкції, встановлені у театрі.

 

Будь ласка, пам'ятайте, що у нас заборонено:

вхід до глядацької зали після початку вистави;

– несанкціонована фото- та відеозйомка вистави;

– паління в усіх приміщеннях театру.

 

Глядачам, молодшим, за вказаний у квитку вік, не рекомендується відвідувати вистави.

Адміністрація театру залишає за собою право на заміну або відміну вистави. Перебуваючи у глядацькій залі, під час показу вистави, не забувайте вимкнути свій мобільний телефон.


 


  

Правила поведінки на сайті театру

 

  1. Коментарі незареєстрованих користувачів розміщуватимуться на сайті лише після перевірки адміністратором.
  2. Забороняється у будь-якій формі ображати акторів, режисерів та учасників обговорення. Забороняється прояв грубощів, погроз, особистих образ та нецензурних висловів, у тому числі, в прихованій формі. Учасники повинні дотримуватися ввічливої форми спілкування.
  3. Забороняється засуджувати в коментарях думку інших учасників обговорення, вступати з ними в полеміку, сперечатися тощо. Якщо коментар, залишений користувачем, несе образливий характер щодо інших учасників обговорення, зверніться до адміністратора сайту (читай п. 6) .
  4. Забороняється писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру.
  5. Забороняється ставити запитання на тему, коли гратимуть конкретні артисти. Дізнатися, коли буде грати той чи інший артист, можна «за посиланням».
  6. Якщо у вас виникли скарги, запитання до адміністратора сайту, або побажання до адміністрації театру, використовуйте «зворотній зв'язок» на сторінці «Контакти».
  7. Забороняється публічно пред'являти претензії та обговорювати дії адміністратора сайту. Учасник обговорень, який не згоден із діями адміністратора, може висловити свою думку в особистому повідомленні, використовуючи «зворотний зв'язок» на сторінці «Контакти».
  8. Адміністратор має право:

– Видаляти некоректні та не аргументовані висловлювання відвідувачів сайту, якщо вони не відповідають правилам сайту.

– Вносити користувачів, які порушили правила сайту більше 2-х разів, до «чорного списку»* із повідомленням, або без нього.

  1. Зареєстровані користувачі, які порушили правила сайту більше 2-х разів, будуть внесені до «чорного списку» (із попередженням електронною поштою, або без нього), внаслідок чого їхній аккаунт буде заблокований. Рішення приймає адміністратор.

Якщо ви знайшли на сайті помилку (технічну, орфографічну тощо), прохання надіслати повідомлення адміністратору сайту, використовуючи «зворотній зв'язок» на сторінці «Контакти».


* «Чорний список» – система бана, яка не дає можливості залишати коментарі на сайті, а також входити в систему. Електронна адреса, внесена до «чорного списку», не дає можливості повторної реєстрації на нашому сайті.