Новини

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки

Шановні глядачі!

Вiдповiдно до пункту 23 постанови Кабiнету міністрів України вiд 9 грудня 2020 р, № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепiдемiчних заходiв з метою запобiгання поширенню на територii України гострої респiраторної хвороби COVID-l9, спричиненої кopoнавipycoм SARS-CoV-2», враховуючи рішення Державної Koмісії з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй вiд 06.12.202l (протокол  № 47) з 7 грудня 2021 року у Києві встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID – 19. У зв’язку з цим змінюються умови відвідування Національного академічного театру ім. Лесі Українки.       

ГЛЯДАЧІ ЗОБОВ’ЯЗАНІ  МАТИ:

• документ, що підтверджує негативний результат тестування на COVID – 19 методом ПЛР, або експрес-тест на визначення антигена короновіруса SARS-CoV-2, проведеного не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу) або

• документ, що підтверджує вакцинацію від COVID – 19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати, які дійсниі протягом 30 днів), чи двома дозами дводозної вакцини (зелений сертифікат), які включені ВОЗ до переліку дозволених до використання в надзвичайних ситуаціях або

• документ про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу «Дія».

З повним текстом Постанови можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я України, та у організатора на вимогу глядачів.

Документи будуть перевірятися при вході до Національного академічного театру ім. Лесі Українки, а їх відсутність буде підставою для відмови глядачеві відвідати театр. Просимо Вас заздалегідь подбати про їх наявність.

Незмінними залишаються обов‘язкове дотримання маскового режиму та соціальної дистанції. Заходячи до театру, необхідно пройти температурний скринінг. 

До зустрічі у Національному академічному театрі ім. Лесі Українки!

Коментарі:

Нема коментарів

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up