Варшавська мелодія

Додати в обране
Л. Зорін
Вячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса ТункевичВячеслав Ніколенко, Аліса Тункевич
Рекомендований вік до перегляду

Лірична драма на одну дію.

Тривалість 1 год. 40 хв.

Вистава йде російською мовою
Прем'єра: 18 грудня 2014 року

Замовлення квитків

2 грудня, середа
19:30
6 грудня, неділя
19:30
9 грудня, середа
19:30
показ перенесений з 01.11, квитки дійсні
18 грудня, п'ятниця
19:30
20 грудня, неділя
19:30
25 грудня, п'ятниця
19:30
30 грудня, середа
19:30
показ перенесений з 05.11, квитки дійсні

Режисер – О. Гаврилюк

Сценографія і костюми – О. Дробна

     Ця вистава - історія кохання, світлого, зворушливого, трохи сумного. Випадкова зустріч у повоєнній Москві колишнього фронтовика, який став студентом і вивчає виноробство, та польської дівчини, майбутньої співачки, яка навчається у консерваторії, переросла в міцні, теплі, взаємні почуття. І ось вже незабаром щаслива розв'язка, але ... вийшов урядовий Указ про заборону в СРСР шлюбів з іноземцями ...   

     Мине багато років, перш ніж Віктор та Гелена зустрінуться знову - у кожного своє життя, сім'я. Спогади про першу зустріч ще свіжі і живі, але безглузді умовності, через які неможливо переступити в силу політичних, культурних та етнічних обставин, назавжди заважають героям піднестися над сутністю буття, розпочати все спочатку, з'єднати свої долі і стати щасливими.

Дійові особи та виконавці:

Геля  Аліса Тункевич
Віктор  Вячеслав Ніколенко

Коментарі:

Tatiana
11.12.2016
Здравствуйте! Огромное спасибо Вячеславу и Алисе. Сыграно очень талантливо, искренне и трогательно. Проживала с героями каждый момент. Не смогла сдержать слез... хочется смотреть еще и еще.
Но возникает вопрос к администрации. На январь билетов нет, а в феврале спетакля вообше нет, его что снимают?
Елена
07.12.2016
Смотрели вместе с дочкой. Спектакль обсуждаем уже третий день. Прекрасные характерные образы не только того времени, а и просто, человеческие.
06.12.2016
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, когда появятся билеты на февраль?
Ирина Феникс
03.12.2016
А какова цена билетов? Хотела заказать билеты на 10 декабря....но....билетов нет до конца года.... Вот думаю может пойти 4 декабря? Наберу у вас один билет ( или может удастся кого уговорить пойти со мной))
Денис
28.11.2016
Я в восторге от игры актеров. От прекрасного сюжета! Я впервые почувствовал поток слез на своих глазах в театре..это очень прекрасная история.. Браво!!!
27.11.2016
Душевно, трогательно, талантливо... Слезы на глазах...Спасибо актерам!
15.10.2016
12.10.16 посмотрели спектакль "Варшавская мелодия".

В спектакле всего два актера, но скучать не приходится - тема актуальная, сюжет интересный, игра актеров тянет на Оскар.

Рекомендую всем. Только учтите, что билеты нужно покупать очень сильно заранее, иначе мест просто нет.
Вячеслав Николенко и Алиса Тункевич - моё браво за прекрасную игру и перевоплощение.

Единственно, что на мой взгляд, можно было бы улучшить, это взять более выразительную песню для Гели. Помню, после просмотра этого спектакля в исполнении Симферопольского рус. драм. театра я постоянно напевала Гелину песню и в итоге нашла ее в интернете. А тут песня не запомнилась совсем.

Но в целом - спектакль очень на высоте.
Руслана
13.09.2016
Вистава просто неймовірна! Слів не вистачає, щоб описати усі пережиті емоції, це треба побачити.
Шановні адміністратори, скажіть будь ласка, чи можна дістати квитки на 20 вересня на двох? У брата саме в ецй день річниця весілля і дуже б хотілося порадувати його з дружиною білетами на "Варшавську мелодію"... Буду дуже вдячна якщо можна організувати додаткові два стільці у залі.
18.06.2016
Огромное Спасибо за "Варшавскую мелодию"! Вчера был на этом прекрасном, волшебном спектакле и до сих пор под неизгладимым впечатлением! Я очень люблю театр, но редко удается увидеть, чтобы актеры, настолько жили ролью, перевоплощались в нее! Это талант! Алисе (роль Гели) настолько удалось создать цельный, но меняющийся под наплывом жизненных обстоятельств, образ, что душу наполняет масса эмоций, сопереживание в трагедии, видимо как раз то, что древние греки и называли ???????? (катарсис), т.е. душевное очищение через сопереживание, Вячеслав (роль Виктора) тоже прекрасно сыграл. Уверен, что у Вас впереди блестящее будущее и еще множество замечательных ролей! Еще раз спасибо Вам за массу позитивных впечатлений от просмотра!
Анюся
05.06.2016
Неймовірний спектакль! Одразу після спектаклю не вдалось залишити відгук, але не можу щоб не написати!Це просто щось заворожуюче! Гра акторів мегачудова! Історія торкає до кінчиків пальців. Стільки емоцій,які навіть не можливо описати словами. Як на мене глядачі слабо віддають свою подяку. Бо дуже хочеться аблодувати і аблодувати під крики "браво", не зупиняючись! І навіть міцно-міцно обійняти цю пару акторів.Величезне дякую! І до речі, не знаю як в кого, але у мене після вистави на шляху додому в голові супроводжувала мелодія Шопена...

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up